znajdujesz się:   Strona główna  »  o nas

Nasza firma powstała w 1995 roku. U jej podstaw leżą pasja i zamiłowanie do aktywnego stylu życia, sportów z zastrzykiem adrenaliny oraz dzikich wypraw i eksploracji. Wraz ze wzrostem zapotrzebowania firm na alternatywne rozwiązania w zakresie działań integracyjnych, motywacyjnych i szkoleniowych, powstał pomysł wykorzystania w nich form rekreacyjnych i przygodowych, aby z dużą dozą humoru i świetnej zabawy osiągnąć wyznaczone cele.

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów, stworzyliśmy bogatą ofertę imprez, wyjazdów i szkoleń. Projektujemy imprezy dostosowane do potrzeb firmy oraz realizujemy nietypowe pomysły. Kreatywny i elastyczny zespół White Fang z entuzjazmem angażuje się w każde nowe przedsięwzięcie starając się wychodzić poza utarte schematy, co w połączeniu z naszym doświadczeniem zapewnia wysoką jakość usług.

Instruktorzy White Fang to osoby świetnie wyszkolone. Ich wszechstronne umiejętności są poparte licznymi dyplomami oraz utrwalone i udoskonalone wieloletnim doświadczeniem. Są to specjaliści w dyscyplinach sportów ekstremalnych, takich jak wspinaczka, speleologia, nurkowanie, kanioning, rafting, spadochroniarstwo i inne. Ponadto nasi instruktorzy mogą poszczycić się kwalifikacjami z zakresu ratownictwa medycznego, wodnego, wysokościowego, jaskiniowego, lodowego i powodziowego. W naszym gronie są także finaliści i zdobywcy pierwszych miejsc w licznych rajdach, maratonach i ekstremalnych imprezach sportowych. Siłę White Fang stanowią więc ludzie, dla których praca w naszej firmie jest realizacją wspólnych pasji, a także okazją do rozwijania posiadanych umiejętności.

Imprezy organizowane przez White Fang to duża dawka silnych emocji, niepowtarzalna atmosfera zabawy i sportowej rywalizacji oraz satysfakcja z pokonywania własnych lęków i słabości. Przekonacie się, że nic tak nie jednoczy grupy, jak wspólne pokonywanie trudności i dążenie do wyznaczonego celu. Dzięki nam oderwiecie się od codzienności i uwolnicie najgłębsze instynkty.

 

 

 

© 2008 WHITEFANG.PL,   powered by G3 Media,   designed by CaminoBlue
Strona główna  |  Mapa Sewisu  |  Kontakt