znajdujesz się:   Strona główna  »  zaufali nam  »  Budimex

rekomendacje Budimex

 

Budimex S.A. rozpoczął współpracę z White Fang w 2008 roku.
W naszej opinii White Fang prezentuje bardzo szeroką i ciekawą ofertę wyjazdów team buildingowych. Program zajęć jest indywidualnie dopasowany do poszczególnych grup uczestników w zależności od płci, wieku i kondycji fizycznej. Team building prowadzony jest na najwyższym poziomie przez wysoko wyspecjalizowanych fachowców posiadających wymagane uprawnienia. Imprezy zabezpieczane są przez ratowników medycznych.

Elastyczność White Fang pozwala na sprawne, profesjonalne zorganizowanie i przeprowadzenie zajęć.

Godna podkreślenia jest również otwartość i serdeczność w kontaktach z klientem wspólników Spółki - Pawła Pytasza i Jacka Harasimczuka, którzy osobiście czuwali i koordynowali team building.

Sprawne, efektywne funkcjonowanie każdego przedsiębiorstwa to przede wszystkim ludzie i ich pozytywne, wzajemne relacje. Wyjazdy integracyjne służą pogłębienu tych relacji, lepszemu poznawaniu siebie nawzajem, a co za tym idzie bardziej owocnej współpracy w przyszłości.

Z pełnym przekonaniem mogę polecić White Fang innym organizacjom, które szukają dla swoich pracowników wyjazdów pełnych niezapomnianych wrażeń przy zachowaniu zasad bezpieczeństwa.

specjalista ds. rozwoju personelu
Kamila Spirydońska

© 2008 WHITEFANG.PL,   powered by G3 Media,   designed by CaminoBlue
Strona główna  |  Mapa Sewisu  |  Kontakt